Sağ Tuş Kullanımı Resimlerimizin güvenliği açısından yasaklanmıştır. anlayışınız için teşekkürler
logo

Hakkımızda

2001 Yılında modanın sihirli dünyasındaki yolculuğuna başlayan BDM Club, dünya moda trendlerini yakından takip ederek, müşterisine ışık tutmakla beraber, onların beklentilerini de karşılayarak sınıfında iddialı ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

 

Modern kadının moda ile ilgili ihtiyaçlarını zengin bir konsept ile karşılayan BDM Club, kendi yarattığı ve kendine has detaylarla zenginleştirdiği oryantalist kültürü, modern kent kültürü ile harmanlayarak bu sentezden iddialı, lüks ve sofistike koleksiyonlar yaratmıştır.

 

BDM Club Deneyimli ve yaratıcı tasarımcılarla çalışarak; üretim, kumaş ve aksesuar seçiminden, dikiş ve son kontrole kadar titiz ve disiplinli bir şekilde çalışıp müşterilerinin duyduğu güvene layık olmak hedefindedir. Koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyetini esas alan BDM Club, değişim, gelişim ve farklılaşmanın sürekli ve sürdürülebilir olması gerekliliğine olan inancı, kaliteden asla taviz vermeyen anlayışı ile moda dünyasındaki yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

 

 

 

Konuşmayı başlat
Merhaba;
Bdm Club'a Hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz.